• Mümin Kargı:0535 799 87 71 - Müjdat KARGI:0535 764 51 88
  • Ofis : (0266) 718 49 68

 

Güneş Fidancılık olarak 1988 yılından günümüze ceviz fidanı yetiştiriciliği sektöründe Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde faaliyet göstermekteyiz. Bandırma Ömer Köy, Sahil Yenice ve Erikli Köyleri'ndeki kendi tesislerimizde güvendiğimiz kaynaklardan temin ettiğimiz tohum ve anaçlardan temin ettiğimiz göz yada kalemler ile ürettiğimiz ceviz fidanlarının satışını sunmak ile birlikte yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyime dayalı her geçen gün sizlerinde desteği ile sektörümüzü gelişmeye yönelik çalışmalar sunmaya devam ediyoruz.

Amacımız;

Müşteri memnuniyeti olmakla beraber siz ceviz fidanı satın almak isteyen müşterilerimize en iyiyi ve daima kaliteyi sunmaktır. Güneş Fidancılık olarak bu kararlığımızı devam ettirmekle beraber kaliteyi en uygun fiyata sunmaktan gurur duyarız.

Firmamız Sertifikalı ve cinsine uygun ceviz fidanı üretim ve satışını yurt içi ve yurtdışında gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin her yerine adrese teslim kargo ile satış yapan firmamız, yerinde satış ve yurt dışı satışlarımız ile hizmet vermektedir. İspanya ve Azerbaycan yurtdışı satışını yaptığımız referans ülkelerimiz arasında yer almaktadır.

Ceviz Fidanı Fiyatları;

Ceviz fidanı fiyatları her yıl ülkemiz ve dünya ekonomisindeki gelişmelere bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca ceviz fidanının tür ve cinsine göre değişkenlik gösteren güncel ceviz fidanı fiyatlarını firmamızı arayarak öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Güneş Fidancılık

Adımız güvencemizdir. Güneş Fidancılık olarak tüm müşterilerimize aldığı urünlerden bol bereket almalarını dileriz